Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā
Rūpniecības iela, 6. stāvs, 3 istabas, 114.50m2
590000.00 EUR 5152.84 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Marijas iela, 6. stāvs, 3 istabas, 74.00m2
850.00 EUR 11.49 EUR / m2

Pārdod māju Aizkraukles rajonā, Jaunjelgava

Pārdod māju Aizkraukles rajonā, Jaunjelgava
Jelgavas iela, 2 stāvi, 7 istabas, 311.00m2
22000.00 EUR 70.74 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Tērbatas iela, 48.00m2, 650.00 EUR / mēn.

pdf

Apraksts
Fasādes māja, renovēta māja, labiekārtota apzaļumota teritorija, slēgts pagalms, maksas stāvvieta, kāpņu telpa pēc kosmētiskā remonta, logi vērsti uz pagalma pusi, guļamistabu skaits 1 gab., istabas izolētas 2 gab., virtuve, halle, centrālā apkure, pilnā apdare, plastikāta stikla pakešu logi, krāsotas sienas, jauna santehnika, lamināta parketa grīda, flīžu grīdas segums, sanitārais mezgls apvienots, dušas kabīne, iebūvēta virtuves iekārta, dīvāns, divguļamā gulta, virtuves galds, virtuves krēsli, drēbju skapis, ledusskapis, trauku mazgājamā mašīna, indukcijas plīts, cepeškrāsns, tvaika nosūcējs, veļas mašīna, internets, diennakts videonovērošana, slēgta kāpņu telpa, kāpņu telpā koda atslēga, atbrīvots, stratēģiski izdevīga vieta, CITY REAL ESTATE ID - 423864
ID 423864
Objekta tips Dzīvoklis
Objekta sub-tips Pirmskara māja
Rajons Rīga
Reģions Centrs
Iela Tērbatas iela
Platība 48.00 m2
Stāvs 2 no 6
Istabas 2
Remonts kapitālais remonts
Mēbeles ir mēbelēts
Ērtības ir ērtības
Skatīts šodien ...
Cena 650.00 EUR 13.54 EUR / m2
+ komunālie maksājumi
Aizpildiet zemāk esošo formu, ja Jums ir nepieciešama papildus informācija vai ir radušies jautājumi vai komentāri par šo nekustamo īpašumu. Lauki, kas apzīmēti ar izsaukuma zīmi (!), aizpildāmi obligāti.
Valūtas konvertētājs

Aktuālie piedāvājumi e-pastā Piedāvājiet savu īpašumu

Nekustamie īpašumi | Sludinājumi Dalder.lv
Nekustamie īpašumi - pērk, pārdod, cenas - Sludinājumi MM.lv