Skip to content
dzimtaseta.lv
Meklēšana
City Real Estate iesaka
Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā
Raņķa dambis, 16. stāvs, 3 istabas, 109.40m2
3320.00 EUR 30.35 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Stabu iela, 6. stāvs, 2 istabas, 104.40m2
1750.00 EUR 16.76 EUR / m2

Iznomā komerctelpas Rīgā, Centrā

Iznomā komerctelpas Rīgā, Centrā
Pērnavas iela, 1. stāvs, 2 istabas, 84.23m2
800.00 EUR 9.5 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Bruņinieku iela, 116.00m2, 1250.00 EUR / mēn.

pdf

Apraksts
Fasādes māja, slēgts pagalms, ir lifts, balkons, logi vērsti mājas abās pusēs, istabas izolētas 3 gab., viena istaba caurstaigājama, virtuve, augstie griesti, kamīns, saglabāta krāsns, gāzes apkure, apsildāma grīda vannas istabā, koka stikla pakešu logi, metāla durvis, koka dēļu grīdas segums, flīžu grīdas segums, jauna elektroinstalācija, sanitārais mezgls apvienots, vanna, dušas kabīne, iebūvēta virtuves iekārta, iebūvēti sienas skapji, ledusskapis, trauku mazgājamā mašīna, elektriskā plīts, cepeškrāsns, tvaika nosūcējs, veļas mašīna, internets, slēgta kāpņu telpa, kāpņu telpā koda atslēga, atbrīvots, stratēģiski izdevīga vieta, CITY REAL ESTATE ID - 434608
ID 434608
Objekta tips Dzīvoklis
Objekta sub-tips Pirmskara māja
Rajons Rīga
Reģions Centrs
Iela Bruņinieku iela
Platība 116.00 m2
Stāvs 5 no 6
Istabas 4
Remonts kapitālais remonts
Mēbeles ir mēbelēts
Ērtības ir ērtības
Skatīts šodien ...
Cena 1250.00 EUR 10.78 EUR / m2
+ komunālie maksājumi
Aizpildiet zemāk esošo formu, ja Jums ir nepieciešama papildus informācija vai ir radušies jautājumi vai komentāri par šo nekustamo īpašumu. Lauki, kas apzīmēti ar izsaukuma zīmi (!), aizpildāmi obligāti.
Valūtas konvertētājs

Aktuālie piedāvājumi e-pastā Piedāvājiet savu īpašumu

Nekustamie īpašumi | Sludinājumi Dalder.lv
Nekustamie īpašumi - pērk, pārdod, cenas - Sludinājumi MM.lv