Skip to content
dzimtaseta.lv
Meklēšana
City Real Estate iesaka
Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Rūpniecības iela, 4. stāvs, 3 istabas, 96.10m2
1600.00 EUR 16.65 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Elizabetes iela, 2. stāvs, 3 istabas, 94.90m2
2278.00 EUR 24 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Blaumaņa iela, 6. stāvs, 2 istabas, 85.00m2
900.00 EUR 10.59 EUR / m2

Iznomā komerctelpas Rīgā, Centrā

Iznomā komerctelpas Rīgā, Centrā
Pērnavas iela, 1. stāvs, 2 istabas, 84.23m2
800.00 EUR 9.5 EUR / m2

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā
Stabu iela, 3. stāvs, 2 istabas, 79.50m2
289300.00 EUR 3638.99 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Stabu iela, 3. stāvs, 2 istabas, 79.50m2
1350.00 EUR 16.98 EUR / m2

Pārdod dzīvokli Jūrmalā, Jaundubultos

Pārdod dzīvokli Jūrmalā, Jaundubultos
Strēlnieku prospekts, 2. stāvs, 3 istabas, 77.60m2
208588.00 EUR 2687.99 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Avotu iela, 2. stāvs, 3 istabas, 77.00m2
800.00 EUR 10.39 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā
Raņķa dambis, 16. stāvs, 2 istabas, 76.50m2
2538.00 EUR 33.18 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Marijas iela, 6. stāvs, 3 istabas, 74.00m2
850.00 EUR 11.49 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Krišjāņa Barona iela, 35.20m2, 300.00 EUR / mēn.

pdf

Apraksts
Pagalma ēka, renovēta māja, slēgta teritorija, ieeja no ielas un pagalma, kāpņu telpa pēc kosmētiskā remonta, logi vērsti uz ielas pusi, studio tipa, virtuve apvienota ar istabu, augstie griesti, centrālā apkure, plastikāta stikla pakešu logi, krāsotas sienas, jauna santehnika, lamināta parketa grīda, sanitārais mezgls apvienots, dušas kabīne, tualete, iebūvēta virtuves iekārta, ledusskapis, elektriskā plīts, cepeškrāsns, tvaika nosūcējs, veļas mašīna, uz 1 gadu, ar iespēju pagarināt līgumu, atbrīvots, slēdzot īres līgumu, Jums būs jāmaksā par pirmo īres mēnesi , kā arī jāiemaksā drošības depozīts viena mēneša īres maksas apmērā, izvēloties šo īpašumu, komisijas maksa par starpniecības pakalpojumiem ir vienāda ar vienu pusi (50%) no šī īpašuma viena mēneša īres maksas, CITY REAL ESTATE ID - 434944
ID 434944
Objekta tips Dzīvoklis
Objekta sub-tips Pirmskara māja
Rajons Rīga
Reģions Centrs
Iela Krišjāņa Barona iela
Platība 35.20 m2
Stāvs 4 no 6
Istabas 1
Remonts kapitālais remonts
Mēbeles nav mēbelēts
Ērtības ir ērtības
Skatīts šodien ...
Cena 300.00 EUR 8.52 EUR / m2
+ komunālie maksājumi
Aizpildiet zemāk esošo formu, ja Jums ir nepieciešama papildus informācija vai ir radušies jautājumi vai komentāri par šo nekustamo īpašumu. Lauki, kas apzīmēti ar izsaukuma zīmi (!), aizpildāmi obligāti.
Valūtas konvertētājs

Aktuālie piedāvājumi e-pastā Piedāvājiet savu īpašumu

Nekustamie īpašumi | Sludinājumi Dalder.lv
Nekustamie īpašumi - pērk, pārdod, cenas - Sludinājumi MM.lv