Skip to content
dzimtaseta.lv
Meklēšana
City Real Estate iesaka
Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā
Raņķa dambis, 16. stāvs, 3 istabas, 109.40m2
3320.00 EUR 30.35 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Stabu iela, 6. stāvs, 2 istabas, 104.40m2
1750.00 EUR 16.76 EUR / m2

Iznomā komerctelpas Rīgā, Centrā

Iznomā komerctelpas Rīgā, Centrā
Pērnavas iela, 1. stāvs, 2 istabas, 84.23m2
800.00 EUR 9.5 EUR / m2

Apskatīt visu piedāvājumu

Izīrē dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā
Alīses iela, 85.00m2, 900.00 EUR / mēn.

pdf

Apraksts
Projekts - Alīses 5, renovēta māja, slēgta teritorija, vieta automašīnai, pagalmā bērnu spēļu laukums, mansards, ir lifts, kāpņu telpa pēc kapitālā remonta, lodžija, logi vērsti uz pagalma pusi, centrālā apkure, pilnā apdare, koka stikla pakešu logi, metāla durvis, lamināta parketa grīda, flīžu grīdas segums, sanitārais mezgls apvienots, iebūvēta virtuves iekārta, ledusskapis, elektriskā plīts, cepeškrāsns, tvaika nosūcējs, veļas mašīna, minimālais īres termiņš, uz 1 gadu, stratēģiski izdevīga vieta, bez dzīvniekiem, izvēloties šo īpašumu, komisijas maksa par starpniecības pakalpojumiem ir vienāda ar vienu pusi (50%) no šī īpašuma viena mēneša nomas maksas, CITY REAL ESTATE ID - 510419
ID 510419
Objekta tips Dzīvoklis
Objekta sub-tips Pirmskara māja
Rajons Rīga
Reģions Āgenskalns
Iela Alīses iela
Platība 85.00 m2
Stāvs 5 no 5
Istabas 3
Remonts kapitālais remonts
Mēbeles nav mēbelēts
Ērtības ir ērtības
Skatīts šodien ...
Cena 900.00 EUR 10.59 EUR / m2
+ komunālie maksājumi
Aizpildiet zemāk esošo formu, ja Jums ir nepieciešama papildus informācija vai ir radušies jautājumi vai komentāri par šo nekustamo īpašumu. Lauki, kas apzīmēti ar izsaukuma zīmi (!), aizpildāmi obligāti.
Valūtas konvertētājs

Aktuālie piedāvājumi e-pastā Piedāvājiet savu īpašumu

Nekustamie īpašumi | Sludinājumi Dalder.lv
Nekustamie īpašumi - pērk, pārdod, cenas - Sludinājumi MM.lv