Skip to content
dzimtaseta.lv

Sun Terraces

„Sun Terraces” dzīvojamā kompleksa projekts tika izstrādāts skandināvu funkcionālisma stilā, kuram piemīt īpašs lakonisms, tomēr, stingri ievērojot Jūrmalai vēsturiski izveidojušās raksturīgās iezīmes. Pateicoties šādam nosacījumam, abas mājas dabīgi un harmoniski iederas kūrorta kopējā arhitektūras kontekstā un dabas ainavā.

Projekts „Sun Terraces” ir projektēts tā, lai maksimāli izmantotu tieši dienas gaismu un visas, tās sniegtās priekšrocības. Eksterjera galvenais elements ir platās un plaš…

lasīt vairāk

„Sun Terraces” dzīvojamā kompleksa projekts tika izstrādāts skandināvu funkcionālisma stilā, kuram piemīt īpašs lakonisms, tomēr, stingri ievērojot Jūrmalai vēsturiski izveidojušās raksturīgās iezīmes. Pateicoties šādam nosacījumam, abas mājas dabīgi un harmoniski iederas kūrorta kopējā arhitektūras kontekstā un dabas ainavā.

Projekts „Sun Terraces” ir projektēts tā, lai maksimāli izmantotu tieši dienas gaismu un visas, tās sniegtās priekšrocības. Eksterjera galvenais elements ir platās un plašās terases, kas kopējai arhitektoniskajai koncepcijai piešķir majestātisku, siltu, tomēr vienlaikus arī mājīgu gaisotni. Penthaus stila terases ir apdarītas ar ciedra cēlkoksni, bet ārējās sienas ar pulētu travertīnu. Tieši šī kombinācija ļāva arhitektiem vizuāli dabiski savienot „SunTerraces” stilu ar piejūras pilsētas vispārējo kontekstu un raksturu. „Sun Terraces” projektu ir izstrādājis viens no lielākajiem Rīgas arhitektu birojiem – „Kubs”.

Iekšpagalmā ir ierīkots bērnu rotaļlaukums. „Sun Terraces” piebraucamie ceļi ir izklāti ar flīzēm, teritoriju norobežo žogs ar paceļamo barjeru, kuru ērti var atvērt ar tālvadības pulti. Pazemes autostāvvieta ir paredzēta 64 automašīnu novietošanai, kas ļaus katram iedzīvotājam droši atstāt savu transportlīdzekli.

Dzīvojamais komplekss Sun Terraces sastāv no divām ēkām un atrodas pašā Jūrmalas sirdi – Dzintaros. Tikai pāris soļu attālumā no kāpām, priedēm un balto smilšu pludmales esošās ēkas ieskauj pilsētas parks.

Jūrmala, iespējams, ir viens no vispazīstamākajiem un greznākajiem Baltijas jūras kūrortiem. Jūrmala nenozīmē tikai mierīgu un rimtu dzīvi. Vasaras sezonā pilsētā norisinās daudzi starptautiski kultūras pasākumi, tiek rīkotas izstādes un koncerti. Atpūtnieki vada savas dienas pludmalē, bet vakaros atpūšas omulīgajās Jomas ielas kafejnīcās. Jūrmala piedāvā ne vien skaistu dabu, bet arī dažādu SPA centru pakalpojumus. Sanatorijas un atveseļošanās centri piedāvā unikālas ārstnieciskās procedūras, izmantojot Ķemeru dziedniecisko avotu resursus.

Komfortabls dzīvojamais komplekss „Sun Terraces”, Dzintaru prospektā 36.

Modernā trīsstāvu ēka, kuru veido divi korpusi, ir projektēta tā, lai pār atklātajām terasēm, bērnu rotaļlaukumu un iekšpagalmu plūstu maksimāli iespējamais Saules apgaismojums visas dienas garumā.

Ēku fasādes apdarē izmantoti tikai dabīgie materiāli, tādi kā travertīns un ciedrs. Kompleksa galvenais arhitektūras elements ir plašās terases (18 - 46,5 m2), no kurām paveras gleznains skats uz Rīgas jūras lici, pludmali un priežu mežu.

Kompleksā „Sun Terraces” ir pieejami 42 apartamenti, ar dzīvojamo platību no līdz, un kopējo apartamentu platību no 109.6 m2 līdz 261.3 m2.

3, 4, 5- istabu apartamenti.

64 autostāvvietas pazemes garāžā

Rajons Jūrmala
Reģions Dzintari
Iela Dzintaru prospekts 36A
Platība no 153 m2 līdz 153 m2
Stāvu skaits 3
Istabas no 4 līdz 4
Pārdošanas cena no 3982 EUR / m2

Aktuālie piedāvājumi šajā objektā

lapa
no 1
 
ID cenas platības
ID: 428792

Pārdod dzīvokli Jūrmalā, Dzintaros
Dzintaru prospekts, 1. stāvs, 4 istabas, 153.10m2

609700.00 EUR 3982.36 EUR / m2

Apskatīt


lapa
no 1
 
ID cenas platības

Nekustamie īpašumi | Sludinājumi Dalder.lv
Nekustamie īpašumi - pērk, pārdod, cenas - Sludinājumi MM.lv
Seko līdzi jaunumiem!
Cityreal.lv